Ana içeriğe atla →

Safe Headphones

Safe Headphones uygulaması, kablolu kulaklıklarınıza şeffaflık modu ekler. Yüklendikten ve etkinleştirildikten sonra çevrenizi duyabilirsiniz.

Detaylar

Bu uygulama, tıpkı kablosuz kulaklıklarda olduğu gibi, Kulaklığınızı Gürültü Engellemeyen Kulaklıklara dönüştürerek Müzik dinlerken arka plandaki sesleri ve Araba Kornalarını duymanızı sağlayacaktır. Artık kulaklıklarınızı halka açık yerlerde güvenle kullanabilirsiniz.

Nasıl kullanılır

Uygulamayı başlatın. Mikrofonu kullanmasına ve bildirimler göndermesine izin verin. Uygulamanın gerektiği gibi çalışması için mikrofon erişimi gereklidir. Ve çalışma durumunu bir bildirim olarak görüntüler. Uygulamayı etkinleştirmek için bir açma kapama onay kutusu ve duyduğunuz sesin seviyesini yükseltebileceğiniz bir kaydırıcı bulunmaktadır. Ses kaynağı olan mikrofonu değiştirmek için diğer seçenekler>settings bölümüne gidebilirsiniz. Kulaklık takarken cihazınızın mikrofonunu bile kullanabilirsiniz, böylece daha iyi sonuçlar verecektir.

Type-c kulaklığımı kullanarak Samsung telefonumda herhangi bir ses gecikmesi gözlemlemedim. Uygulama reklamlar içeriyor ve aylık veya yıllık abonelikle bunlardan kurtulabilirsiniz.

Görüntüleme: 35
View on Google Play

Yazar Hakkında

Salih Kunduz

2013 yılından beri Android kullanmaktadır. Sosyal medyayı ve küresel çaptaki erişilebilirlik gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte; birçok Android geliştirici ile birlikte çalışarak, uygulama ve hizmetlerinin erişilebilir olması konusunda katkıda bulunmuştur.