Ana içeriğe atla →

İşbirliklerimiz

Bu sayfada, geliştirilmesinde ve yerelleştirilmesinde katkıda bulunduğumuz uygulamalar ile birlikte işbirliği yaptığımız hizmetleri bulabilirsiniz. Siz de uygulamanızın erişilebilirlik testlerinin yapılması ve daha çok kullanıcıya ulaşmak üzere tanıtımınızın yapılması için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Advanced Braille Keyboard

Ekibimiz, Advanced Braille Keyboard uygulamasının Türkçe çevirileri, Türkçe braille tablolarının düzenlenmesi ve uygulamanın yeni işlevlerinin test edilmesinde aktif olarak rol almakta olup, uygulamanın kullanımına yönelik sesli ve yazılı eğitim materyalleri hazırlamaktadır. Google Play’de Advanced Braille Keyboard

Bilişim Bülteni

Bilişim ipuçları ve yazılarının her ay okuyucularla buluştuğu Bilişim Bülteni‘nde her ay Erişilebilir Android sitemizden bir içerik yayınlanmaktadır.

Jieshuo

Gerek sıra dışı özellikleri gerekse de hızı ve kullanım kolaylığı sayesinde görme engelliler camiasında kolayca benimsenmiş olan Jieshuo ekran okuyucu, 2019 yılından beri aktif olarak türkçeleştirilmekte olup, karşılaşılan sorunlar ve kullanıcı geri bildirimleri geliştiriciye iletilmektedir. Jieshuo’nun gelişimine aktif katkımız sürerken, uygulama kullanım kılavuzları ve videoları sitemizde mevcuttur. Geliştiricinin onayıyla en güncel sürüm sitemizden doğrudan indirilebilmektedir. Jieshuo Github sayfası

Multilingual TTS

Intu tarafından geliştirilen Multilingual TTS uygulamasının Türkçeye çevirisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Pontes Game Zone

Farklı kategorilerde oyunlar içeren Pontes Game Zone uygulaması ekibimiz tarafından Türkçeye çevrilmektedir.

Prudence Screen Reader

Android için bir ekran okuyucusu olan Prudence Screen Reader Türkçe çevirisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır

Telelight

LightOnDevs tarafından geliştirilen Android için tam özellikli ve erişilebilir bir Telegram istemcisi olan Telelight uygulamasının Türkçeye çevirisi ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tech Freedom

V.I. Developers tarafından geliştirilmekte olan Tech Freedom uygulamasının Türkçe çevirisi ve kullanım testleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır.