Ana içeriğe atla →

Easy Voice Recorder Pro

Kanada’dan Digipom tarafından geliştirilen Easy Voice Recorder Pro uygulamasıyla MP3 dahil birçok formatta erişilebilir bir şekilde ses kayıtları alabilirsiniz.

Detaylar

Easy Voice Recorder Pro uygulaması, kullanımı kolay ve erişilebilir arayüzü sayesinde ses kayıtları almanıza ve bu kayıtları yönetmenize yardımcı olur. Cihazın varsayılan mikrofonu, arka mikrofonu ya da her iki mikrofonunu kullanarak ses kaydı yapabilir. İhtiyacınıza göre mikrofon ses kazancını düşürüp yükseltebilirsiniz. Bu uygulama, eğer telefonunuz destekliyorsa bluetooth kulaklıkla ses kaydı da yapabilmektedir.

Fiyat: 13,49 TL

Ücretsiz sürüme ek olarak reklamlar kaldırılır, kayıt formatı ve kayıt kaynağı seçebilme işlevleri eklenir, Stereo kayıt ve bluetooth mikrofon desteği eklenir, video yapma, zil sesi yapma ve kayıtların otomatik olarak DropBox, Google Drive ve One Drive gibi bulut servislerine eklenebilmesi programlanabilir. Ayrıca saatlerde de kullanılabilmektedir.
Android cihazınızda ses kayıtlarını videoya dönüştürün

Görüntüleme: 92
View on Google Play

Yazar Hakkında

Salih Kunduz

2013 yılından beri Android kullanmaktadır. Sosyal medyayı ve küresel çaptaki erişilebilirlik gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte; birçok Android geliştirici ile birlikte çalışarak, uygulama ve hizmetlerinin erişilebilir olması konusunda katkıda bulunmuştur.