Ana içeriğe atla →

Multilingual TTS

Multilingual TTS, metinlerdeki dili otomatik olarak tanır ve buna göre doğru metin okuma motorunu kullanır.

detaylar

Farklı dillerde e-kitaplar dinliyorsanız, web siteleri, metin mesajları, e-postalar, WhatsApp ve daha fazlasını okuyorsanız, Multilingual TTS tam olarak ihtiyacınız olan uygulamadır.
Metin okuma (TTS) motorlarını manuel olarak değiştirmek yerine, uygulama bu işlemi sizin için otomatik olarak yapar.!

Google Talkback, Jieshuo veya Seç ve Dinle gibi erişilebilirlik hizmetleriyle birlikte kullanılabilir ve görme engellilere yardımcı olabilmektedir..

Ayrıca dile göre tercih edilen TTS Motorunu ve Sesini seçebilir ve tabii ki konuşma hızını ve perdesini kontrol edebilirsiniz.

Kısa ve uzun metinlerle yüksek doğrulukta ve ağınızı/internetinizi kullanmanıza gerek kalmadan çalışabilen, makine öğrenimi tabanlı dil algılamalı otomatik geçiş yetenekleri kullanılmaktadır.

Android standart Metin Okuma Hizmeti ile %100 uyumludur ve Erişilebilirlik Hizmetleri, Seçme ve Konuşma, TalkBack, e-kitap okuyucular, web sitesi okuyucuları ve daha fazlasıyla çalışabilir.

Multilingual TTS, mevcut çok dilli uygulamalara da entegre edilebilir ve böylece şirketlere ve uygulama geliştiricilerine bu zorlukta yardımcı olabilir.

Nasıl kullanılır:

– Multilinggual TTS’yi kurun ve açın.
– “Diller Ayarları”na gidin, kullandığınız dilleri ve tercih ettiğiniz Motor ve Sesi seçin.
– Son olarak, cihazınızın varsayılan metin okuma motorunu Multilingual TTS olarak ayarlayarak kullanmaya başlayın. Hepsi bu kadar!

Ek bilgiler

Uygulama, belli bir metin okuma miktarına ulaşılıncaya kadar ücretsizdir, sonrasında uygulama içi satın alma yoluyla satın alınmalıdır. Uygulama, İsrail’den Into firması tarafından geliştirilmektedir ve arayüz çevirileri Erişilebilir Android ekibi tarafından yapılmaktadır..

Görüntüleme: 70
View on Google Play

Yazar Hakkında

Salih Kunduz

2013 yılından beri Android kullanmaktadır. Sosyal medyayı ve küresel çaptaki erişilebilirlik gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte; birçok Android geliştirici ile birlikte çalışarak, uygulama ve hizmetlerinin erişilebilir olması konusunda katkıda bulunmuştur.