Ana içeriğe atla →

VLC for Android

VLC ortam oynatıcısı, çoğu multimedya dosyasının yanı sıra diskleri, cihazları ve ağ akış protokollerini oynatan ücretsiz ve açık kaynaklı bir çapraz platform multimedya oynatıcısıdır.

Detaylar

Bu sürüm, bildiğiniz VLC ortam oynatıcısının Android™ platformuna bağlantı noktasıdır. Android için VLC, herhangi bir video ve ses dosyasının yanı sıra ağ akışlarını, ağ paylaşımlarını ve sürücüleri ve VLC’nin masaüstü sürümü gibi DVD ISO’larını oynatabilir.

Android için VLC, eksiksiz bir veritabanı, bir ekolayzır ve filtreler içeren, tüm ses formatlarını çalan komple bir ses oynatıcıdır.

VLC herkes için tasarlanmıştır, tamamen ücretsizdir, reklam içermez, uygulama içi satın alma yoktur, casusluk yoktur ve tutkulu gönüllüler tarafından geliştirilmiştir. Tüm kaynak kodu ücretsiz olarak kullanılabilir.

Editörün notu

VLC, 3.5.1 sürümüyle birlikte büyük erişilebilirlik geliştirmeleri yapmıştır. Biz de sitemizin uygulamalar sayfasına eklemeyi uygun gördük.

Görüntüleme: 42
View on Google Play

Yazar Hakkında

Salih Kunduz

2013 yılından beri Android kullanmaktadır. Sosyal medyayı ve küresel çaptaki erişilebilirlik gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte; birçok Android geliştirici ile birlikte çalışarak, uygulama ve hizmetlerinin erişilebilir olması konusunda katkıda bulunmuştur.