Ana içeriğe atla →

Threema

Threema dünyanın en çok satan güvenli mesajlaşma aracıdır ve verilerinizi bilgisayar korsanlarının ve şirketlerin ellerinden uzak tutar. Hizmet tamamen anonim olarak kullanılabilir. Threema açık kaynak kodludur, uçtan uca şifrelenmiş sesli ve görüntülü aramalar yapmanızı sağlar ve son teknoloji ürünü bir anlık mesajlaşma programından beklenebilecek her özelliği sunar. Threema Web ile Threema’yı Masaüstünüzden de kullanabilirsiniz.

Detaylar

Threema,İsviçre merkezli, erişilebilir, kullanımı kolay ve son derece güvenli bir anlık mesajlaşma uygulaması. Tamamen anonim olarak oluşturduğunuz bir Threema ID ile güvenli bir şekilde mesajlaşıp, görüntülü ve sesli aramalar yapabilirsiniz. Reklam satmadığı ve sunucu giderlerini karşılamak için bir ortaklığa sahip olmadığı için uygulama ücretlidir. Bir seferlik ödeyeceğiniz ücretle uygulamanın lisansına sahip olup, hem telefonunuzda hem de bilgisayarınızda aynı Threema ID ile mesajlaşabilirsiniz. Sesli ve görüntülü aramalar, sesli mesajlaşma, konum ve dosya paylaşma gibi, bir mesajlaşma uygulamasından bekleyebileceğiniz bütün özelliklere ve fazlasına sahiptir.

Görüntüleme: 17
View on Google Play

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.