Ana içeriğe atla →

Zuzanka

Zuzanka dünyanın ilk son kullanma tarihi tarayıcısıdır. Uygulama, gıda ürünlerindeki son kullanma tarihlerini bulmayı kolaylaştırır, bunları metin formatına dönüştürür ve diğer uygulamalara aktarmaya izin verir.

Detaylar

Zuzanka görme engellileri desteklemek için üretildi, ancak mutfağını düzenli tutmak isteyen herkes için faydalı olacaktır.

Ambalaj üzerindeki son kullanma tarihini bulmakta zorlanıyor musunuz? Tarihin yazıldığı küçük yazı tipini göremiyor musunuz? Buzdolabınızdaki ürünün hala yenilebilir olup olmadığını kontrol etmek mi istiyorsunuz? Zuzanka uygulaması tam size göre!

, * Ambalaj üzerindeki son kullanma tarihini kolayca bulun. Cihazınız tarafından üretilen yönlendirici sesler size bu konuda yardımcı olacaktır. Taranan tarih ürünün son kullanma tarihinin geçtiğini gösteriyorsa, uygulama ayrıca sizi bu konuda bilgilendirecektir.

. * Son kullanma tarihlerini nerede arayacağınızı mı merak ediyorsunuz? Binlerce son kullanma tarihi fotoğrafı çekerek edindiğimiz deneyimi paylaştığımız özel bölüme göz atın.

, * Uygulamanın tarihi doğru algılayıp algılamadığından şüpheniz mi var? Hiç sorun değil. Fotoğrafı bir arkadaşınızla paylaşın. Ayrıca taranan son kullanma tarihi fotoğrafını yakınlaştırabilir ve döndürebilirsiniz.

. * Tanınan tarihi, diğerlerinin yanı sıra Notlar veya Takvim uygulamalarıyla paylaşın.

Kontrast modunu açın ve son kullanma tarihini sentetik bir sesle okuyun. Ayrıca, görmeyi kolaylaştırmak için tanınan tarihi yakınlaştırabilirsiniz. Tüm düğmeler ve yazı tipleri kontrast gereksinimlerini karşılar. Bunları ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilirsiniz.

. * Uygulama TalkBack ile tamamen uyumludur.

, * Sesleri dinlemek zorunda kalmadan tarayıcının ne zaman başladığını veya bir tarih algıladığını bilmek için dokunsal geri bildirim kullanın …

Zuzanka, ekipte birlikte çalıştığımız görme engelli bir kişi tarafından bildirilen bir ihtiyacın karşılanmasıdır. Uygulamanın piyasaya sürülmesinden önce görme engelli kullanıcılarla testler yapıldı.

Fiyat

Uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Son kullanma tarihlerini taramak için uygulama 2 haftalık ücretsiz deneme, günde bir kez ücretsiz tarama, ilk birkaç ay için ayda bir kez ücretsiz bir günlük erişim sunar.

Uygulama ayrıca son kullanma tarihi tarama özelliğine sınırsız erişim sağlayan uygulama içi satın alımlar da sunuyor.

 

Ömür boyu satın alabilir ve yalnızca bir kez ödeme yapabilir veya otomatik olarak yenilenebilir abonelikler satın alabilirsiniz.

Görüntüleme: 37
View on Google Play

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.