Ana içeriğe atla →

TRT Dinle

Milyonlarca müzik, şarkı, sesli kitap, radyo tiyatrosu ve podcast her an her yerde seninle, TRT Dinle’de.

Binlerce Müzik Dinle’de!
TRT’nin eşsiz ses arşivi ile özgün türkü ve musiki içeriklerine erişmek ister misin? Türk halk müziği, Türk sanat müziği, yerli ve yabancı pop, rock, caz, blues ve birçok farklı müzik türünde uzman ve sanatçıların hazırladığı çalma listeleri sizleri bekliyor.

Radyo Tiyatroları ve Sesli Kitaplar Dinle’de!
Unutulmaz radyo tiyatroları ile nostalji yolculuğuna çıkalım. Değerli sanatçıların seslendirmenleri ile birlikte Türk ve dünya edebiyatından sesli kitaplar sizinle!

TRT Dizi Müzikleri ve Programları Dinle’de!
Severek izlediğin TRT dizi müzikleri seninle! Ayrıca TRT’de yayınlanan programları da podcast olarak dinleyebilirsin.

Canlı Radyo Dinle’de
‘Radyo olmadan asla’ diyenler için tüm TRT Radyoları’nın canlı radyo yayınları elinin altında.

Her Yerde Dinle!
Telefon veya tablet, müzik, şarkı, podcast, sesli kitap veya radyo tiyatrosu hiç fark etmez. İstediğin parçayı bul ve dinlemeye başla. Dilediğin şarkıyı, sanatçıyı, programı, konseri, sesli kitabı veya çalma listesini ara, bul ve kütüphanene ekle.

İndir ve Dinle!
Sevdiğin radyo tiyatrolarını, sesli kitapları ve podcastleri dinlemek için internete bağlı olman gerekmiyor. Bölümleri indir, istediğin zaman ve dilediğin yerde dinle!

Kişiselleştirilmiş Deneyim
Dinle’de her şey sana özel. Beğendiğin müzik türünü seç ve seni tanıdıkça güncellenen öneri motoruyla kaliteli içerik deneyimini yaşa.

Görüntüleme: 5
Play Store Bağlantısı

Yazar Hakkında

Salih Kunduz

2013 yılından beri Android kullanmaktadır. Sosyal medyayı ve küresel çaptaki erişilebilirlik gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte; birçok Android geliştirici ile birlikte çalışarak, uygulama ve hizmetlerinin erişilebilir olması konusunda katkıda bulunmuştur.