Ana içeriğe atla →

Erişilebilir Android Podcast 6. bölüm: Jieshuo ekran okuyucusu genel ayarları ve sentezleyici ayarları, Telelight uygulamasının detaylı kullanımı ve Telelight CTO’su Ehsan ile söyleşi

İki hafta aranın ardından yeni bir bölümle karşınızdayız. Tabii bu zaman zarfında Xiaomi 12T kutu açılışını yayınlayarak açığı kapatmaya gayret etmiştik.

Bu bölümde kısa bir açılış sohbetinin ardından, Ömer Yeşiltaş Jieshuo anlatımlarına kaldığı yerden devam etti. Genel ayarlar ve sentezleyici ayarlarını detaylı bir şekilde anlattı.

Sonrasında ise sınırlarımızı aşıp, Telelight CTO’su Ehsan’ı ağırladık. Telelight, Telegrama erişilebilirlik özellikleri getiren ve TalkBack / Jieshuo ile kullanımı sorunsuz hale getiren bir Telegram istemcisi. Soruları Salih Kunduz sordu, Ömer Yeşiltaş ise anlık olarak tercüme etti. Ehsan’a ve bütün Telelight ekibine teşekkür ediyor, ilerleyen zamanlarda diğer projeleriyle alakalı da kendilerini konuk etmeyi istiyoruz. İlerleyen bölümlerde daha çok geliştirici ile bağlantı kurup kendilerini podcast için davet etmeye devam edeceğiz.

Görüntüleme: 34

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.

Kategori: Podcast Bölümleri

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir