Ana içeriğe atla →

Erişilebilir Android Podcast 11. Bölüm: Spotify ve Finans cepte kullanımı, Jieshuo parmak hareketlerini paylaşma ve çok bölümlü parmak hareketleri

Herkese merhaba!

Erişilebilir Android mobil uygulamamıza gelen güncellemeden kısaca bahsederek Podcast notlarına başlamak istiyoruz. Yeni sürüm ile birlikte uygulama üzerinden doğrudan kullanıcı hesabı oluşturabileceksiniz. Bu hesapla yapabileceğiniz şeyler şu an için kısıtlı ancak, yeni olanaklar eklemek için var gücümüzle çalışıyoruz. Açılış sohbetinde bu yenilikten ve sitemizin 28 günde 1800 tekil Google araması sayısına ve geçen aya göre %30 büyümeye ulaştığından bahsettik.

Salih Kunduz, iki hafta önce söz verdiği gibi Spotify uygulamasını ve ayarlarını detaylı bir biçimde inceledi. Spotify’da podcast bölümlerimizi de eksiksiz bulabildiğinizi tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Ömer Yeşiltaş bu bölümde, Jieshuo parmak hareketlerini paylaşmayı ve çok bölümlü parmak hareketlerini nasıl uygulayabileceğinizi detaylı bir biçimde anlattı.

Son olarak Semih Güven, yatırımlarınızı takip edebileceğiniz Finans cepte uygulamasının kullanımından bahsetti.

Görüntüleme: 35

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.

Kategori: Podcast Bölümleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir