Ana içeriğe atla →

Erişilebilir Android Podcast 7. bölüm: WhatsApp uygulamasına genel bakış, Jieshuo ekran okuyucusu geri bildirim ayarları ve Semih Güven’in eğlenceli Android’le tanışma hikayesi

Öncelikle dinleyicilerimize ufak bir hatırlatma yaparak bölüm notlarımıza başlamak istiyoruz. Artık yayınlarımızı, daha dolu ve verimli içerikler hazırlayabilmek için iki haftada bir yapmaya karar verdik. Ancak arayı açmamak adına, bu zaman aralığı içinde sizlerle farklı içerikler paylaşmaya çalışacağız.

Bu bölümde Salih Kunduz, Android’de WhatsApp mesajlaşma uygulamasını genel hatlarıyla incelerken ekibimiz WhatsApp ile ilgili kendi ipuçlarını paylaştı.

Ömer Yeşiltaş, Jieshuo anlatımlarına kaldığı yerden devam etti ve bu bölümde ekran okuyucusunun geri bildirim ayarlarını detaylı bir biçimde inceledi.

Ekip olarak çok önemsediğimiz, Android hikayeleri içeriklerimize nihayet bir 7başlangıç yaptık ve Semih Güven, eğlenceli Android’le tanışma hikayesini paylaştı. Siz de Android hikayenizle bize katkı vermek isterseniz sosyal medya kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Küçük bir hatırlatma. Discord sunucumuz açıldı! Sitemizdeki davet bağlantısından sunucumuza katılabilirsiniz.

Görüntüleme: 21

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.

Kategori: Podcast Bölümleri

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir