Ana içeriğe atla →

WhatsApp’tan kendinize mesaj gönderin

Whatsapp Messenger, son zamanlarda farklı yenilikler hayatımıza sunuyor. Basit bir mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkıp sosyal medya ağı haline gelen Whatsapp, farklı yöntemlerle kendinize mesaj gönderme yöntemini bünyesine aldı. Böylece basit birkaç adım kullanarak kendinize Whatsapp’tan mesaj gönderebiliyorsunuz.

Whatsapp’ta Anketler Özelliği ve Rehbere Bir Kişiyi Kaydetmeden Whatsapp’tan Mesaj Gönderme anlatımlarımızı Sitemiz’den okumuştunuz. Şimdi de sizlere Whatsapp’tan kendimize nasıl mesaj göndereceğimizi anlatacağız.

 

Whatsapp’tan Kendime Nasıl Mesaj Gönderebilirim?

 

  1. Whatsapp Messenger uygulamasını açın.
  2. “Yeni mesaj” düğmesine tıklayın.
  3. Kişi listesi açılacaktır.
  4. Aşağı doğru ilerlediğinizde Whatsapp’taki profil isminizle başlayan “Gökhan Çapanoğlu (siz) kendinize mesaj gönderin” ifadesine tıklayın.
  5. Mesajınızı yazın. Ayrıca, sesli mesaj, fotoğraf, konum, anket gibi içerikler de paylaşabilirsiniz.
  6. “Gönder” düğmesine tıklayarak ilgili mesajınızı gönderin.

Not: Mesajınızı bir defa gönderdikten sonra tekrar bu işlemi gerçekleştirmenize gerek bulunmadan mesaj listesinden profil adınızla başlayan mesaja tıklayarak kendinize mesaj gönderebilirsiniz.

 

Umarız bu anlatımdan da faydalanmışsınızdır. Konuya dair herhangi bir sorunuz olduğunda aşağıdaki yorum bölümüne sorularınızı sorabilirsiniz.

Görüntüleme: 59

Yazar Hakkında

Gökhan Çapanoğlu

10 yıldır Android ve iOS kullanmaktadır. iOS cihazlardan, Android telefonlara geçiş konusundaki bütün sorularınıza cevap vermektedir.

Kategori: İpuçları

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir