Ana içeriğe atla →

Samsung Galaxy A34 İncelemesi

Samsung, orta ve üst seviye kullanıcılara hitap eden A serisi cihazları serisine bu yıl iki ekleme yaptı. Bu cihazlardan biri de A34. Bu yazıda sizlere A34 telefonu erişilebilirlik yönünden inceleyeceğim.

Kullanıcıyı yormuyor

256 GB hafıza ve 8 GB ram modelini satın aldım ve performansının oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Dimensity 1080 işlemci modeliyle birlikte gelen A34, genel kullanımda oldukça tatmin edici bir performans veriyor.

Parmak izi sensörüne alışmak biraz zamanınızı alsa da bir müddet pratik yaptıktan sonra ekranınızı çabucak açabiliyorsunuz ve sensör gerçekten hızlı tepki veriyor.

Ses özellikleri

En yüksek seste kullanımda ses çıkışı bana biraz yetersiz geldi ancak S23 +’dan bu telefona geçtiğimi düşünürsek yadırgamam gayet normal. Stereo hoparlörlere sahip ancak telefonda 3.5MM jack girişi mevcut değil.

Batarya

Telefon 25W şarj hızını destekliyor. Xiaomi 12T Pro’dan sonra şarj olma hızı haliyle yavaş geldi bana. Telefonda 5000 mAh pil mevcut ve bu da normal kullanımda 2 güne yakın şarj ömrünü size sunuyor.

Video inceleme

Sonuç

Erişilebilir, uygun fiyatlı ve güncelleme desteğine sahip bir telefon arıyorsanız A34 kesinlikle sizi üzmeyecek bir cihaz. TalkBack+Google TTS ile bile hızlı tepkime verdiğini yukarıdaki videoda görebilirsiniz. Alacak olanlara şimdiden hayırlı olsun.

Görüntüleme: 41

Yazar Hakkında

Semih Güven

17 yıldan beri bilgi teknolojileriyle ilgili. Bilgisayar, telefon ve tablet konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Kategori: İncelemeler

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir