Ana içeriğe atla →

Erişilebilir Android Memnuniyet Anketi

Son Güncelleme 15 Ağustos 2022

Erişilebilir Android olarak, kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen dört aylık zaman içerisinde sitemiz ve Youtube kanalımıza yüzlerce içerik eklemesi yaptık.

 

Android ve erişilebilirliği ile ilgili en çok sorulan soruları Soru cevap bankası sayfamızda; Erişilebilir Android uygulamalarını uygulamalar sayfamızda, sıklıkla karşılaşılan terimler ve anlamlarını Android sözlüğü sayfamızda siz takipçilerimizle paylaştık. Youtube kanalımızda uygulama kullanımı anlatımlarımız, Braille klavye kursu kayıtlarımız, ve cihaz kullanımlarınızı daha üst seviyeye çıkaracak ipuçlarına yer verdik. Bundan sonra aynı özveriyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmalar için bir değerlendirme niteliği taşıması ve ileride yapmak istediklerimiz konusunda bizlere fikirlerinizi iletebilmeniz için bir memnuniyet anketi hazırladık. Bu anketi doldurmanız bizim için çok değerli. Bu yüzden, anketi dolduranlar arasında, yakın tarihte duyuracağımız canlıbir etkinlikte iki kişiye Google Play Store’da kullanabilecekleri hediye kodu hediye edeceğiz.

Kazanacağınız bu hediye koduyla, Google Play Store’da dilediğiniz bir uygulamayı satın alabileceksiniz.

Anketimizi doldurmak için Tıklayın

Hediyeyi kazanabilmek için, Erişilebilir Android Twitter sayfamızı takip etmeyi ve Youtube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

Görüntüleme: 12

Yazar Hakkında

Salih Kunduz

2013 yılından beri Android kullanmaktadır. Sosyal medyayı ve küresel çaptaki erişilebilirlik gelişmelerini yakından takip etmekle birlikte; birçok Android geliştirici ile birlikte çalışarak, uygulama ve hizmetlerinin erişilebilir olması konusunda katkıda bulunmuştur.

Kategori: Duyurular

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir