Ana içeriğe atla →

Düzeltildi: Google Play Store kullanırken yaşanan kritik hata

Son Güncelleme 1 Nisan 2023

Bazı telefonlarda Google Play Store üzerinde arama yapıldığında, çıkan sonuçlar arasından bir uygulamayı seçip uygulama sayfasına gitmekte sorun yaşandığı bilgisi birçok kullanıcı tarafından raporlanıyor.

talkBack ya da Jieshuo kullanıyorsanız, Google Play Store üzerinde bir uygulama aratıp, çıkan sonuçlardan birini etkinleştirmek isteyip çift dokunduğunuzda detay ekranının açılmadığını görebilirsiniz. Bu durum mevcut Google Play Store sürümüyle yaşanan çok ciddi bir hata. Google, bu durum ile ilgili bir güncelleme yayınladığında bu yazıyı da güncelleyeceğiz.

Çözüldü

Görünüşe göre son Google Play Store güncellemesi ile birlikte bu sorun çözüldü. Jieshuo kullanarak Uygulama detayları başlığına odaklanılıp geri / ileri kaydırmalarda yaşanan çökme sorunları da en son Jieshuo güncellemesi ile birlikte çözümlendi. Eğer hala sorun yaşıyorsanız lütfen yorumlarda bize bilgi verin.

Görüntüleme: 85

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.

Kategori: Duyurular

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir