Ana içeriğe atla →

Erişilebilir Android uygulamasını indirin ve bir aylık ücretsiz Telelight aboneliği kazanın

Erişilebilir Android uygulamasını indirin ve 1 aylık ücretsiz Telelight aboneliği kazanın

Google Play’de 1000 indirmeye ulaşmak üzere olduğumuzu duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bunu kutlamak için herkese, evet herkese bir aylık ÜCRETSİZ Telelight aboneliği sunmak istiyoruz.

Telelight nedir?

Telelight, Android için ilk ve en erişilebilir Telegram istemcisidir ve bu geleneğe uygun olarak Geliştiriciler, uygulamanın tüm yönlerini özelleştirebilmenizi, TTS mesajlarını açabilmenizi veya sırasını değiştirebilmenizi ve tüm işlemleri gerçekleştirebilmenizi sağlamak için çalışmaya devam ediyor. Telelight, tıpkı Telegram gibi çalışır, ancak tamamen erişilebilirdir ve her şeyin tam kontrolüne ve ayrıca tamamen erişilebilir bir Telegram deneyimine sahipsiniz. Telelight, Telegram kurulu olsa da olmasa da çalışabilir. En yeni Telegram API’sini desteklemek için düzenli güncellemeler almaktadır.

Telelight’ı Google Play’den İndirin

Bir aylık Telelight aboneliğini ÜCRETSİZ edinin

Yerelleştirme ve işbirliği için geçen yıl Telelight ile ortaklık kurduk. Ortaklığımızı daha da ileri götürerek, cihazlarında Erişilebilir Android uygulamamız yüklü olan herkese bir aylık ÜCRETSİZ abonelik teklif ediyoruz. Erişilebilir Android’i indirmediyseniz, hemen Google Play‘den indirin.
Uygulamamızı değerlendirin, aşağıdaki formu Gmail hesabınızla doldurun ve Telelight’ı ücretsiz kullanmak için kodunuzu alın. Bir aylık ücretsiz erişiminiz sona erdikten sonra, eğer dilerseniz aylık 15 TL fiyatla aboneliğinize devam edebilirsiniz.

Bu teklif, formu dolduran ilk 100 kişi için geçerlidir. Kullanım kodlarınız, talimatlarla birlikte e-posta ile google hesabınıza gönderilecek.

Daha önce Erişilebilir Android’i indirip derecelendirdiyseniz bu teklif sizin için de geçerlidir. Formu doldurmakta tereddüt etmeyin, size kodunuzu mesaj olarak göndereceğiz.

Telelight, bu teklifi son teslim tarihinden önce herhangi bir zamanda sona erdirme hakkına sahiptir. Kodlar formunuz bize ulaştıktan bir hafta sonrasına kadar gönderilecek, lütfen sabırlı olun.

Aşağıda yer alan form ingilizcedir. Full name kısmına tam adınızı, Google Account kısmına Google Play’de kullandığınız Gmail adresinizi, Erişilebilir Android’i indirip oyladınız mı? sorusuna uygun cevabı seçin, Son olarak da feedback kısmına uygulama ile ilgili düşüncelerinizi yazın. Bilgilerinizin nasıl kullanıldığı gizlilik sayfamızda detaylıca açıklanmıştır.

Görüntüleme: 57

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.

Kategori: Duyurular

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir