Ana içeriğe atla →

Sitemizin Android cihazlarda verimli kullanımı videomuz yayında

Son Güncelleme 15 Ağustos 2022

Herkese merhaba. Sitemizi Android cihazlarınızda, nasıl verimli bir şekilde kullanabileceğinizi anlattığımız videomuz yayında. Videomuzu izledikten sonra, siz de erisilebilirandroid.com sitemizde rahatlıkla gezinebileceksiniz. Videomuza geçmeden önce, sitemizde neler bulabileceğinizi özetlemeye çalışalım…

Herkese merhaba. Sitemizi Android cihazlarınızda, nasıl verimli bir şekilde kullanabileceğinizi anlattığımız videomuz yayında. Videomuza geçmeden önce, sitemizde neler bulabileceğinizi özetlemeye çalışalım:

Soru cevap bankası: Burada Android ve erişilebilirliğine dair birçok sorunuza, yöneticilerimiz tarafından verilen cevaplar yer almaktadır.
Site bağlantılarımız: Burada, web sayfamızda çeşitli konularda istifade edebileceğiniz içeriklerimize giden bağlantılarımız yer almaktadır.
Android sözlüğü sayfamız: Burada sıklıkla karşılaştığınız Android ve erişilebilirlik ile alakalı terimlerin ne anlama geldiğini öğnebilirsiniz.
Jieshuo indirme: Jieshuo geliştiricisi Li’nin onayı ve desteği ile, Jieshuo resmi sürümünü sitemizden kolaylıkla ve güvenle indirebilirsiniz.

İşte videomuz

 

 

Görüntüleme: 4

Yazar Hakkında

Semih Güven

17 yıldan beri bilgi teknolojileriyle ilgili. Bilgisayar, telefon ve tablet konusunda çalışmalar yapmaktadır.

Kategori: Duyurular

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir