Ana içeriğe atla →

Erişilebilir Android Uygulamamız yayında

Son Güncelleme 25 Eylül 2022

Erişilebilir Android olarak, kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’deki görme engelli Android kullanıcılarının ihtiyaç duyabileceği her türlü kaynağı bir araya getirebilmek için bütün enerjimizle çalışmaya devam ediyoruz. Android kullanıcılarının yanı sıra, erişilebilir uygulamalar geliştirmek isteyen dünyanın dört bir yanındaki Android geliştiricilerine de yol göstermeye gayret ediyoruz. Web sitemiz, Mesajlaşma gruplarımız ve sosyal medya kanallarımızdan oluşan platformumuzu bir adım daha ileriye taşıdığımızı sizinle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz!

Erişilebilir Android Uygulaması

Uzun süren araştırmalarımız ve çalışmalarımızın sonunda, web sitemizdeki içeriklerin daha kolay erişilebilir hale gelebilmesi için büyük bir adım olan Android uygulamamızı Google Play’de yayınladık. Uygulamamız sayesinde:

  • Tamamı yöneticilerimiz tarafından test edilip eklenen erişilebilir Android uygulamalarını bir arada bulabilecek
  • Android dünyasında sıklıkla karşılaştığınız terimlerin detaylı açıklamalarını okuyabilecek
  • Jieshuo ekran okuyucusunu resmi kanalından doğrudan indirip, Jieshuo ile ilgili bütün kullanım materyallerine ulaşabilecek
  • Her geçen gün topluluk desteğiyle büyüyen soru cevap bankasında Android ve Erişilebilirliği ile alakalı sorulan sorulara verilmiş cevapları okuyabileceksiniz, ve kendiniz de soru sorup cevap yazabileceksiniz
  • Düzenlediğimiz etkinliklerden anlık bildirimler yoluyla en önce siz haberdar olabilecek, bu etkinliklere kolayca katılabileceksiniz

Uygulamamız, sizlerin desteğiyle çok daha iyi şeyler yapabilecek noktaya gelecek ve düzenli aralıklarla güncellenmeye devam edecek.

Android uygulamamızı Google Play’den indirmek için
Buraya Tıklayın

Uygulamamız, Android 5 ve üzerini çalıştıran cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır. Boyutu sadece 5 MB olan Erişilebilir Android, çalışabilmek için ek herhangi bir izne ihtiyaç duymamaktadır.

Android uygulamamızın hepimize hayırlı olmasını diliyor, destek ve yorumlarınızı beklediğimizi hatırlatmak istiyoruz.

Görüntüleme: 32

Yazar Hakkında

Erişilebilir Android Ekibi

Erişilebilir Android ekibi olarak, erişilebilir uygulamalar, ipuçları ve püf noktaları, cihaz incelemeleri ve Android ve erişilebilirlik hakkında haberler yayınlıyoruz.

Kategori: Duyurular

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir